Biura


Wydajne klimatyzatory
do biura

Klimatyzator do biura to urządzenie, które powinno być przede wszystkim wydajne, energooszczędne i ekologiczne oraz – dzięki nowoczesnej technologii – pozwalać na utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach biurowych i lokalach usługowych. Przy wyborze systemów klimatyzacyjnych do biur nie bez znaczenia jest także wysoka moc grzewcza urządzeń, które jesienią czy zimą mogą pełnić funkcje ogrzewania pomieszczeń, oraz cicha praca agregatów zewnętrznych.

Modele oferowane przez markę Hitachi mogą być łączone w systemy złożone z klimatyzatorów naściennych, kanałowych czy przypodłogowych. W zależności od konkretnych potrzeb, można zdecydować się na klimatyzator do biura o nowoczesnym wyglądzie lub taki, który będzie niemal całkowicie niewidoczny dla użytkowników chłodzonych pomieszczeń. Inteligentna technologia opracowana przez Hitachi pozwala na znaczne ograniczenie zużycia energii elektrycznej, a co za tym idzie także kosztów klimatyzowania pomieszczeń.

Rozwiązania klimatyzacyjne proponowane przez Hitachi gwarantują komfort przebywania w biurach przez cały rok, niezależnie od temperatury i warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz. Szeroki wybór produktów umożliwia stworzenie sytemu chłodzenia i ogrzewania skrojonego na miarę. Dodatkowo urządzenia Hitachi można swobodnie łączyć z systemami wentylacyjnymi, grzewczymi czy urządzeniami podgrzewającymi wodę już zainstalowanymi w biurze.

Praktycznie każdy klimatyzator do biura marki Hitachi to mechanizm niewielkich rozmiarów, łatwy w instalacji i zajmujący niedużą przestrzeń. Kompaktowa budowa, wysoka wydajność i korzystna wartość współczynnika COP (określającego stosunek otrzymanej ilości ciepła do zużytej energii napędowej) to cechy produktów, które oferujemy.