O nas


Hitachi

Marka Hitachi to światowy lider w zakresie produkcji rozwiązań z zakresu klimatyzacji i ogrzewania. Od 60 lat dostarczamy wysokiej jakości, wydajne i niezawodne rozwiązania klimatyzacyjne do budynków mieszkalnych, dla sektora handlu i usług oraz przemysłu. Nasze produkty łączą w sobie zaawansowaną technologię i wysoką wydajność. 5 zakładów produkcyjnych dostarcza elementy systemów HVAC na rynek europejski – w tym fabryka z centrum badawczym w Hiszpanii. Produkujemy 4,5 miliona klimatyzatorów rocznie. Oprócz rozwiązań grzewczych i klimatyzacyjnych Hitachi każdego dnia wprowadza innowacje w wielu dziedzinach: wytwarzania energii, systemach uzdatniania wody, systemach mobilnych, technologiach hybrydowych, zaawansowanym sprzęcie medycznym czy rozbudowywanych systemach przechowywania danych.

Od grudnia 2015 marka Hitachi (w sektorze HVAC) stała się częścią firmy Johnson Controls. Johnson Controls to globalna firma działająca od 130 lat w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu. Jest wiodącym dostawcą systemów kontroli w branży ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, automatyki budynkowej, chłodnictwa, a także systemów bezpieczeństwa dla budynków. Poprzez swoją działalność Building Efficiency, dostarcza rozwiązania zwiększające efektywność energetyczną i obniżające koszty operacyjne w obiektach ponad miliona klientów, obsługiwanych w ponad 150 krajach. W roku 2014 firma Johnson Controls znalazła się na 12-tym miejscu w dorocznym rankingu stu najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm („100 Best Corporate Citizens”) Magazynu Corporate Responsibility Magazine. Więcej o Johnson Controls na stronie www.johnsoncontrols.com i www.johnsoncontrols.pl

Klimatyzacja HITACHI

DZIĘKI TECHNOLOGII
POPRAWIAMY JAKOŚĆ ŻYCIA

Historia


Hitachi jest marką Johnson Controls

Na początku roku 2015 firma Johnson Controls nabyła 60% udziałów w działającym w branży klimatyzacji globalnym przedsiębiorstwie Hitachi. Nowa spółka joint venture dysponująca 24 zakładami produkcyjnymi na całym świecie opiera swoją działalność na globalnym zasięgu i wiodącej pozycji obu firm w zakresie technologii, badań i rozwoju.

Jesteśmy Hitachi Team

W marcu 2016 zbudowaliśmy nasz lokalny zespół, dedykowany dla marki Hitachi. Hitachi Team to grupa ekspertów branży HVAC, która wprowadza i rozwija obecność marki Hitachi na rynku polskim. Jesteśmy po to, aby wspierać i szkolić naszych partnerów oraz dostarczać wszystkim naszym klientom niezbędnej wiedzy na temat najnowocześniejszych rozwiązań marki Hitachi.

Forum Wentylacja 2016

Podczas tegorocznego Forum Wentylacja pokazaliśmy rozwiązania Hitachi z zakresu poprawy efektywności energetycznej. Odwiedzający nasze stoisko targowe mieli możliwość zapoznania się z zakresem produktów klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania marki Hitachi. Zaprezentowaliśmy nasze innowacyjne rozwiązanie dedykowane do wnętrz komercyjnych - VRF Centrifugal.

Seminaria dla projektantów HVAC

W maju rozpoczęliśmy cykl seminariów dla projektantów HVAC. Podczas spotkań przekazujemy projektantom wiedzę na temat korzyści wynikających ze stosowania wariantów energooszczędnych. Pierwsze z cyklu seminariów dla projektantów HVAC odbyło się 31 maja, na strzelnicy Cover w Warszawie. Kolejne spotkanie planujemy w październiku, we Wrocławiu.

Nasze Centrum Szkoleniowe

Pod koniec czerwca otworzyliśmy pierwsze w tej części Europy Centrum Szkoleniowe Hitachi. To miejsce, do którego zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane współpracą z najlepszą marką w sektorze klimatyzacji w Polsce. To oferta zwłaszcza dla tych firm, które chcą kupować, montować i serwisować systemy klimatyzacji Hitachi.

Pierwsze szkolenie Hitachi Partner

Pierwsze szkolenie dla instalatorów odbyło się w lipcu, w nowym Centrum Szkoleniowym Hitachi w Warszawie. W ramach programu Hitachi Partner przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu urządzeń Split i MultiSplit. Nasi Partnerzy pozyskali niezbędną wiedzę o produktach, systemach i najnowocześniejszych technologiach - niezbędną do codziennej pracy każdej firmy partnerskiej.

Produktów

Pracowników

Lat doświadczenia

Sieć dystrybutorów