program lojalnosciowy do newsa

Premiera programu lojalnościowego Hitachi Partner Program

Opublikowano 20.06.2017

Właśnie wystartował nowy program lojalnościowy dedykowany dla naszych partnerów biznesowych – Hitachi Partner Program. Każda firma, która podpisała umowę partnerską na sprzedaż urządzeń Hitachi może od teraz korzystać z niezwykle urozmaiconej palety nagród.

 „Premiera naszego programu lojalnościowego, stworzonego wyłącznie dla naszych Hitachi Partnerów to kolejny krok, który poczyniliśmy w kierunku budowania najlepszych relacji z otoczeniem biznesowym. Ponieważ baza firm, które z nami współpracują nieustannie się powiększa postanowiliśmy już na początku tego roku rozpocząć intensywne prace nad uatrakcyjnieniem oferty dla nich. Efektem jest wyjątkowy program lojalnościowy, pełen atrakcyjnych nagród  – mówi Rafał Nowak, Dyrektor Sprzedaży HVAC Polska i Ukraina w Johnson Controls International. „Zapraszamy wszystkich Partnerów Hitachi do korzystania z programu i wymiany zgromadzonych punktów. Wśród atrakcji, które oferujemy każdy może znaleźć coś dla siebie i swojej firmy. W ramach programu proponujemy rozmaite nagrody dla pracowników, ale także te pozwalające na odreagowanie codziennych stresów, spędzenie aktywnego czasu z rodziną czy przeżycie niezwykłej przygody – dodaje Rafał Nowak.

Hitachi Partner Program, dostępny z poziomu extranetu strony internetowej klimatyzacjahitachi.pl jest niezwykle prosty w obsłudze. Uczestnicy gromadzą punkty przyznawane za kolejne transakcje, a następnie wymieniają je na nagrody. Podobnie jak bohaterowie gier komputerowych, zbierając punkty pokonują także poziomy zaawansowania – od MICRO do BIG. „Wybieranie nagród odbywa się tak, jak w każdym sklepie internetowym” – dodaje Rafał Nowak.

Więcej szczegółów na temat programu oraz formularz zgłoszeniowy dla firm chcących dołączyć do Hitachi Partner Program można odnaleźć na naszej stronie internetowej.