Dystrybucja

Profesjonalna klimatyzacja


W obecnych czasach klimatyzacja, zwłaszcza w tak dużych aglomeracjach jak Warszawa, staje się standardem zarówno w pomieszczeniach usługowych tj. sklepy czy restauracje, jak i mieszkalnych.

Dzięki klimatyzatorom możemy oddychać oczyszczonym, bezwonnym, wolnym od alergenów i schłodzonym powietrzem. Utrzymanie optymalnej temperatury i wilgotności w budynku jest ważne nie tylko z uwagi na komfort przebywania w nim, ale wiąże się także z odpowiednimi warunkami pracy czy pozytywnym wpływem na drogi oddechowe.

Johnson Controls oferuje wysokiej jakości klimatyzatory i agregaty chłodnicze marki Hitachi – światowego lidera w produkcji tego typu urządzeń. Naszą siedzibą w Polsce jest Warszawa, ale prowadzimy dystrybucję na terenie całego kraju. Klimatyzacja i ogrzewanie to obszary, w których specjalizujemy się od lat. Stawiamy na nowoczesne i niezawodne rozwiązania, wysoką wydajność i obniżanie kosztów chłodzenia.

Klimatyzacja w wydaniu Hitachi to aż 5 zakładów produkcyjnych w Europie, 4,5 mln wyprodukowanych klimatyzatorów rocznie, ciągłe inwestycje w badania i rozwój oraz codzienne wdrażanie innowacji ulepszających dotychczasową technologię. Decydując się na montaż systemu klimatyzacyjnego, warto wybrać uznaną firmę, gwarantującą jakość urządzeń i podzespołów.

Odpowiednio dobrana i profesjonalnie wykonana klimatyzacja to inwestycja, która się opłaca. Warszawa jest miastem, w którym ze względu na duże zanieczyszczenie powietrza, szczególnie warto zadbać o komfort w pomieszczeniach firmowych i mieszkalnych. Nowoczesne systemy klimatyzacyjne to oszczędność energii, szybkie wyrównanie temperatury w pomieszczeniu, cicha praca, niska awaryjność i niewielkie koszty.

Johnson Controls International Sp. z o. o.

ul. Krakowiaków 50
02-255 Warszawa

(+48) 22 518 19 00

Formularz kontaktowy


Maksymalny rozmiar pliku: 3MB