Kwiaty na weselu


Dekoracja sali weselnej to bardzo istotna kwestia w organizacji całej uroczystości. Wybrane dekoracje powinny podkreślać uroczysty charakter okazji, dobrze też aby współgrały z usposobieniem Państwa Młodych – dwoje niezależnych artystów będzie wyglądało nienaturalnie na tle sztywnych i zachowawczych wiązanek ślubnych w stylu lat 90 XX w. Ślubna dekoracja sali weselnej Poznań.
Dekoracje sali weselnej dobrze zaplanować razem z dekoracjami miejsca samego ślubu oraz ozdobami na samochodzie, bukietem Panny Młodej, czy wiązankami do butonierek dla Pana Młodego i Świadka. Dzięki tego uzyska się spójność całej imprezy.
Żywe kwiaty to najlepszy wybór w takiej sytuacji. Bukiety z żywych kwiatów prezentują się dużo lepiej niż sztuczne wiązanki. Najpopularniejsze pozostają wciąż róże – białe, różowe, herbaciane czy czerwone. Ale ciekawym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na inne kwiaty – lilie, frezje, a nawet kalie. Można postawić też na kwiaty polne czy ogrodowe – na przykład hortensje, stokrotki lub… bez lilak. Ten ostatni, nieco nieoczywisty wybór może stać się strzałem w dziesiątkę – pięknie pachnie i wspaniale się prezentuje. Poza kwiatami w bukietach warto umieścić elementy zielone, można też dodać dekoracje np. z koralików i kryształków.

Polecane: dekoracje weselne i bukiety ślubne Poznań.